Sluitcomfort rondom het huis




Waar is de garagesleutel? Wie heeft het sleuteltje van de brievenbus gezien? De zoektocht naar sleutels is in vele gezinnen dagelijkse routine. Wie daarom liever alle sleutels samen aan één ring draagt, moet er natuurlijk ook heel wat gewicht bijnemen. Gemiddeld gebruikt een volwassen gezinslid vijf tot tien sleutels per dag. Zo wordt de sleutelbos zwaar en onhandig, haast te veel voor broek- of jaszak en in elk geval te hinderlijk voor het contact in de auto.

Vandaag is er echter voor al deze problemen een betere, elegantere en bovendien veiligere oplossing: één sleutel voor alles! Dankzij de Vds-gecertificeerde CES-veiligheidsprofielcilinders (bijv. CES 810 REplus) kan men een heel huis zo uitrusten dat nagenoeg alle deuren met één enkele sleutel kunnen worden geopend.

Denken we bijvoorbeeld aan de huisdeur, de garage, het tuinhek of het tuinhuis, de kelderdeur en om het even welke binnendeur, de brievenbus en, als u dat wenst, zelfs meubels. Zo heb je niet alleen minder sleutels nodig, maar heb je ook steeds de juiste sleutel bij de hand.

Moderne sluitcilinders zijn uitgerust met een “nood- en gevarenfunctie” en kunnen langs beide zijden worden geopend en afgesloten. Op deze manier kan men een deur ook openen als er aan de binnenkant een sleutel opzit; kinderen en hulpbehoevende mensen kunnen zo nooit opgesloten geraken.

Omdat de afmetingen van deurslot en cilinder op elkaar afgestemd zijn, kunnen huurders en eigenaars achteraf nog altijd op het praktische éénsleutel-systeem omschakelen: een aanzienlijke verbetering van het comfort en de veiligheid van uw woning in één handomdraai. Eenvoudig toch?

Hoogwaardige profielcilinders beantwoorden bovendien aan hoge eisen op het vlak van de DIN-normen en de strenge voorschriften die de Duitse Vereniging van Schadeverzekeraars op het vlak van veiligheid oplegt. De geïntegreerde boor- en trekveiligheid biedt bovendien extra inbraakbeveiliging.
Nog een belangrijk argument: elke cilinder is uniek, wordt in de fabriek geregistreerd en afgeleverd met een veiligheidskaart. Sleutels kunnen slechts worden bijgemaakt als de veiligheidskaart aan de vakhandelaar wordt getoond. Het risico op onrechtmatig gekopieerde sleutels is hierdoor uitgesloten.

Verdere informatie:



© 2010 CES-Gruppe ()